Profil odborníka
ppanekova
Petra Páneková
Mgr.
Bratislava
Bratislavský
Psychoterapeut (v zozname psychoterapeutov), Psychológ
Priama platba
43 rokov
Žena

Kontaktné informácie

ambulancia
Mgr. Petra Páneková
...
0907748021
-
Ružinovká 10
Bratislava
-
-

Odborný profil

psychoterapia - individuálna, psychoterapia - párová, psychoterapia - rodinná, psychoterapia - skupinová, psychoterapia - cvičná, diagnostika, supervízia, ambulancia - psychologická, ambulancia - psychoterapeutická, poradenstvo
Gestalt terapia
Práca so snom v psychoterapii, EMDR (Eye movement desensitizatio and reprossing) a psychotraumatológia, Interpersonálna psychoterapia, Hypnóza (štandardná, Ericksonova), Autogénny tréning, základný a vyšší stupeň podľa J.H. Schultza, Suportívna psychoterapia a jej integratívny potenciál
-
V oblasti klinickej psychológie a psychoterapie pracujem od r.2004, začínala som na Psychiatrickej klinike FN Nitra, kde som zozbierala asi tie najdôležitejšie poznatky o duševnom zdraví, chorobe, psychopatológii, psychoterapii a psychodiagnostike. Rok som pracovala v dennom psychiatrickom stacionári v Bratislave (2011 - 2012). Od r. 2012 pracujem vo svojej súkromnej praxi v Bratislave v Ružinove.
Som klinická psychologička, certifikovaná gestalt psychoterapeutka, absolventka výcviku v psychotraumatológii a EMDR, výcviku v supervízii v gestalt psychoterapii a výcviku v párovej psychoterapii. Som supervízorka a cvičná psychoterapeutka. Celú svoju doterajšiu kariéru sa kontinuálne vzdelávam, posledné roky predovšetkým u uznávaných zahraničných odborníkov v oblasti gestalt psychoterapie (Nancy Amendt-Lyon, Talia Bar-Yoseph Levine, Jay Levine, Anton Polák, Jan Roubal, Kevin McCann). Špecificky sa zaujímam najmä o tému traumy a jej dopadov na psychiku človeka, taktiež o tématiku úzkostí a úzkostných porúch.
Som zapísaná v Zozname psychoterapeutov SR, som členkou Slovenskej komory psychológov Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti a Slovenskej asociácie pre Gestalt psychoterapiu.
psychoterapia
Samovražda, Domáce násilie, Znásilnenie, Náhla zmätenosť, Drogy a alkohol

Ordinačné hodiny

11:00 - 15:00
11:00 - 17:00
11:00 - 15:00
11:00 - 17:00
9.00 - 12:00 administratíva
-

Ďalšie informácie

Dospelí (18r.+)
slovensky, anglicky
-

Fotografie

Fotografia č.1
-
Fotografia č.2
-
Všetky práva vyhradené Projekt PSYCHE © 2012.
Webdesign by trueCreative