Vstup pre odborníkov

Vytlačiť

Radi by sme vám predstavili projekt PSYCHE na internete www.psyche.sk, v rámci ktorého chceme poskytovať informácie o  psychických problémoch, poruchách a chorobách, ich liečbou a možnej pomoci.  Cieľovou skupinou sú ľudia /klienti, pacienti/, ktorí hľadajú pomoc a odborníci /inštitúcie/, ktorí ju poskytujú. Určite sa Vám stalo, že sa na Vás niekto obrátil s otázkou, či nepoznáte niekoho, kto sa zaoberá terapiou, diagnostikou, rehabilitáciou alebo inou psychologickou pomocou, ale napr. v inom meste alebo v inej profesii a  Vy ste nevedeli adekvátne poradiť. Práve takéto informácie by sme chceli poskytovať.

V prvej časti chceme  ponúknuť základné aj rozšírené informácie o psychických problémoch a duševných poruchách, ktoré budú prehľadne usporiadané, zrozumiteľné pre laickú verejnosť a obsahovo adekvátne.  Klient sa po pripojení na web stránku bude môcť ľahko dostať k informáciám, ktoré hľadá a bude si môcť vyhľadať odborníka, , ktorého pomoc potrebuje. A hlavne, bude si môcť vybrať odborníka podľa svojich kritérií (miesto bydliska, špecializácia na určité problémy, cenová dostupnosť a pod.). Pôjde teda o rýchlu a adresnú pomoc.

Druhá časť bude zameraná na odborníkov, ktorí okrem priestoru pre inzerciu na webe získajú v druhej fáze projektu i prístup k odborným informáciám, článkom, zoznamu odborných podujatí, kurzov a výcvikov, možnosť diskutovať na tématických internetových fórach a pod. Našim cieľom je integrácia odborníkov v pomáhajúcich profesiách a poskytnutie platformy na vymieňanie informácií, kontaktov a skúseností. Budú tu môcť ponúkať svoje služby, organizovať prednášky, kurzy a výcviky, vyberať si z ponuky iných.

Radi by sme Vás požiadali o vyplnenie profilového formulára, podľa ktorého si budú môcť klienti vybrať toho odborníka, ktorého potrebujú. Váš profil bude umiestnený na web stránke  bude Vám pridelené ID s heslom, pomocou ktorého sa budete môcť prihlásiť do svojej karty a meniť údaje, ktoré chcete uverejniť.

Po vyplnení profilového formulára sa Vám ozveme na Vami uvedený kontakt, pridelíme Vám ID s heslom, vytvoríme Vašu osobnú kartu  s údajmi pre klientov a vysvetlíme postup pri úprave a zmenách v tejto osobne karte, ktorú si môžete meniť podľa vlastného uváženia.

Vyplnený formulár prosím zašlite na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný Ja

Všetky práva vyhradené Projekt PSYCHE © 2012.
Webdesign by trueCreative